Ramirent Latvijas Nacionālas basketbola līgas pirmajā izslēgšanas spēļu kārtā savās mājās «Bauska» izcīnīja uzvaru. Pirmajā mačā Rīgā 3. martā «Bauska» piekāpās «LU/BS Rīga» ar 82:86. Spēlē, kas notika 7. martā Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skolas zālē, atkāpties vairs nebija kur – ja baušķenieki zaudētu, tad izkristu uzreiz pirmajā kārtā. Izšķirošā spēle notiks Rīgā 9. martā.

Spēles sākums nebija «Bauskai» veiksmīgs. Viesi spēlēja ļoti ātru basketbolu ar labu saspēli un ātrām kustībām pie «Bauskas» groza, metot precīzi gan no tālās distances, gan caurgājienos, gan arī saspēlēs pie groza. Īpaši precīzs no trīspunktu līnijas bija «LU/BS Rīga» spēlētājs Rūdolfs Švītiņš, kuram beigās spēlē bija 21 punkts. Pirmo ceturtdaļu zaudēja ar 18:31 un arī pirmais puslaiks noslēdzās līdzīgi – 40:52 viesu labā.

Otrajā puslaikā viss pagriezās pilnīgi pretēji – tagad skrēja baušķenieki, kas bija veiksmīgāki visās pozīcijās, ļoti ātri izdzēšot vietu pārsvaru un izvirzoties vadībā. Pamanāms kļuva baušķenieku galvenais «lielgabals» Ivars Zemītis, aktīvi turpināja spēlēt Reinis Solzemnieks, no tālākas distances meta Jānis Eiduks un Gundars Brička. Kārtējā fantastiskā spēle saspēles vadītājam Tomam Vilkam. Ar aktīvu skatītāju atbalstu baušķenieki spēli noslēdza ar uzvaru – 81:72.

Ivaram Zemītim spēlē 31 punkts un 17 atlecošās bumbas. 13 punkti Reinim Solzemniekam. Desmit punkti un 12 rezultatīvas piespēles Tomam Vilkam. Astoņi punkti Gundaram Bričkam, septiņi Jānim Eidukam, pa pieciem Jānim Vilcānam un Mārtiņam Bērziņam, divi Kristapam Šteinbergam.