Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

LHF aicina līdzjutējus sagaidīt Latvijas hokeja izlasi pie Brīvības pieminekļa

Latvijas Hokeja federācija (LHF) aicina līdzjutējus Latvijas vīriešu hokeja izlasi pēc tās sekmīgākā starta vēsturē pirmdien, 29. maijā, Rīgā sagaidīt pie Brīvības pieminekļa un nedoties uz lidostu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

LHF aicina līdzjutējus nedoties uz lidostu, jo šogad komandas sagaidīšana tiks organizēta īpašā vietā – pie Brīvības pieminekļa. Plānots, ka Latvijas izlase pēc tikšanās ar masu medijiem lidostā “Rīga” pie Brīvības pieminekļa nonāks aptuveni plkst.13.

Plašsaziņas līdzekļu pārstāvjiem lidostā būs iespēja tikties ar izlases spēlētājiem un treneriem plkst.12.15, dalību piesakot iepriekš.

Šodien, 28.maijā, Latvijas izlase čempionātu noslēgs ar maču par bronzas medaļām ar ASV valstsvienību, “Nokia Arena” Tamperē laukumā dodoties plkst.15.20.

Tomēr jau tagad Latvijai tas ir kļuvis par visu laiku panākumiem bagātāko čempionātu. Iepriekš labākais rezultāts bija septītā vieta.

Latvijas izlase čempionātu sāka ar diviem zaudējumiem, ar 0:6 piekāpjoties Kanādai un 1:2 – Slovākijai. Pēc tam sekoja vēsturē pirmā uzvara pār čehiem (4:3 papildlaikā) un tika izcīnītas vēl četras uzvaras – 2:1 pār Norvēģiju, 3:2 pār Slovēniju, 7:0 pār Kazahstānu un 4:3 papildlaikā pār Šveici. Pēdējā mačā iegūtie punkti ļāva ne tikai iekļūt ceturtdaļfinālā, bet izcīnīt trešo vietu B apakšgrupā.

Latvijas hokejisti ceturtdaļfinālā pārspēja Zviedriju ar 3:1, bet pusfinālā ar 2:4 zaudēja Kanādai.

Pērn pasaules meistarsacīkstēs triumfēja somi, kuri izšķirošajā mačā bija pārāki par Kanādu.

Publicitātes attēls: Latvijas Hokeja federācija.