Basketbolā «Bauskas BJSS» nedēļas nogalē zaudē divās spēlēs

Divus zaudējumus piedzīvojusi Latvijas Reģionālās basketbola līgas komanda «Bauskas BJSS», vispirms savās mājās piekāpjoties vieniem no Rietumu grupas līderiem «Nīca/BLi» un pēc tam viesos zaudējot konkurentiem tabulā – komandai «Babīte».

Spēli 13. janvārī Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skolas sporta hallē «Bauskas BJSS» jaunieši sāka salīdzinoši labi. Tomēr viesi šoreiz izcēlās mača sākumā ar augstu precizitāti trīspunktu metienos, kas ļāva palielināt rezultāta starpību, un lielāko daļu spēles ciemiņi aizvadīja ar vairāk nekā 30 punktu pārsvaru, to noslēdzot ar 69:102.

Baušķeniekiem mačā 12 punkti Robertam Miezītim, pa desmit punktiem Mārtiņam Veģim un Arvim Sūnam, astoņi punkti Martinam Caunem un Aigaram Bērziņam, kur pēdējam desmit atlēkušās bumbas. Septiņi punkti Tomam Rimševicam, seši punkti Anrijam Bērziņam, četri punkti Edvartam Sniedzītim un Sandrim Ernestam Rudzrogam.

Nākamo maču 14. janvārī vienība aizvadīja Babītē ar vietējo vienību. Baušķenieki ieguva pārsvaru trešajā ceturtdaļā, bet nespēja to noturēt, zaudējot pēdējo ceturtdaļu ar 7:2, un mājinieki uzvarēja ar 64:56.

Bauskas vienībā 23 punktus guva Haralds Štāls, desmit punkti Sandrim Ernestam Rudzrogam. Deviņi punkti Martinam Caunem un Aigaram Bērziņam, kur pēdējam arī desmit atlēkušās bumbas. Pa punktam Tomam Rimševicam un Anrijam Bērziņam.

Ar vienu uzvaru «Bauskas BJSS» pašlaik ir Reģionālās basketbola līgas Rietumu grupas pēdējā vietā. Nākamo mājas spēli vienība aizvadīs 23. janvārī ar vēl vienu grupas līdervienību – BK «Jaunpils». Savukārt «Ramirent» Nacionālajā basketbola līgā nākamo mājas spēli komanda «Bauska» aizvadīs 26. janvārī ar BK «Ķekava» vienību.

Foto – Aigars Bērziņš (28. numurs) pēdējās spēlēs izcēlies gan ar gūtajiem punktiem, gan spēli zem groza. Attēla autors: ULDIS VARNEVIČS