Bauskas bērnu un jaunatnes sporta skolas audzēkne Rebeka Rīna uzvar Latvijas čempionātā

Rīgā aizvadīts Latvijas čempionāts 100 lauciņu dambretē jaunākajā U8 vecuma grupā. Vecākajās grupās sacensības norit ilgāk, tāpēc U8 grupu izspēlē atsevišķi, jo šeit mērošanās gudrībā norit divas dienas. Veiksmīgi spēlēja Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skolas dambretisti.

Piedalījās 22 zēni un 20 meitenes. Sacensības noritēja pēc Šveices sistēmas astoņās kārtās. Bauskas novada jauniešiem sacensībām gatavoties palīdzēja Ilgvars Ūdris un Denijs Vilhelms Krauklis.

Rebeka Rīna (vidū) kļuva par Latvijas čempioni 100 lauciņu dambretē U8 vecuma grupā. Foto no Ilgvara Ūdra albuma.

Meiteņu turnīrā pirmo vietu ar 15 punktiem izcīnīja un zelta medaļu saņēma Rebeka Rīna no Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skolas (BJSS). Otrajā vietā Estere Kalēja no Rīgas, savukārt trešā Anna Biruma no Valmieras. R. Rīna uzvarēja septiņas reizes un vienu reizi nospēlēja neizšķirti ar A. Birumu. Bauskas novadu pārstāvēja arī Madara Katkova. Tā liecina «dambrete.lv» mājaslapas informācija.

Zēnu turnīrā uzvarēja jaunākais no brāļiem Andersoniem – Ernests Andersons no Ikšķiles. Otrajā vietā Pauls Paņko no Babītes, trešais Nils Paņko – arī no Babītes. Piedalījās trīs Bauskas novada BJSS spēlētāji. Astotajā vietā Matīss Rimicāns, devītais – Artis Vecvagars. Piedalījās arī Martins Strautiņš.

Tagad tuvākās lielās sacensības būs 3. un 4. jūnijā, kad Baložu vidusskolā notiks Latvijas čempionāts jauniešiem ātrspēlē un ātrajā 64 lauciņu dambretē U8 – U19 vecuma grupām.

Titulattēlā – Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skolas komanda.