FK “Bauska” finišē 9. vietā, nekvalificējoties izslēgšanas spēlēm

ELVI florbola līgas vīriešiem regulāro turnīru ar zaudējumu noslēgusi florbola komanda “Bauska”, kas sestdien, 11. februārī, izbraukuma spēlē ar 2:8 piekāpās komandai “Talsu NSS/Krauzers”, ziņo portāls floorball.lv.

Talsos notikušās spēles starp “Talsu NSS/Krauzers” un “Bausku” rezultāts situāciju turnīra tabulā nevarēja ietekmēt, turklāt baušķenieki izslēgšanas spēlēm nemaz nebija kvalificējušies. Abu komandu pirmā apļa spēlē, kas notika Bauskā, talsenieki uzvarēja ar 9:6. Atbildes spēles pirmā perioda vidū rezultāts bija neizšķirts (1:1), uz talsenieka Klāva Araka vārtu guvumu ar golu atbildēja baušķenieks Valdis Valters Vanags. Dodoties pirmajā pārtraukumā, vadībā ar 2:1 atradās laukuma saimnieki. Otrās trešdaļas laikā Talsu florbolisti savu pārsvaru dubultoja (3:1), bet pēdējā periodā guva vēl piecus vārtus. “Talsu NSS/Krauzers” svinēja pārliecinošu panākumu ar 8:2.

Rezultatīvākais starp uzvarētājiem ar 3 (1+2) punktiem bija Artis Raitums, pa diviem goliem iemeta Mariss Bergmanis un Dilans Kronentāls, bet 2 (1+1) punktus savāca gan Andris Blumbahs, gan Klāvs Araks.

Labākā spēlētāja balvu saņēma Mārtiņš Emīls Uzuliņš, kurš izcēlās ar vienu golu. Par labāko starp baušķeniekiem atzina Kristeru Jasūnu, kurš ar rezultativitāti gan neizcēlās. “Talsu NSS/Krauzers” ar 34 punktiem ierindojās 6. vietā, bet “Bauska” ar 12 punktiem finišēja 9. pozīcijā un izslēgšanas spēlēm nekvalificējās.

Komentāri (2)

1. Kādēļ netiek rakstīts par U18 sasniegumiem? Fināls un 4.vieta! Tomēr U18 komandu veido lielākā daļa Virslīgas spēlētāju, turklāt daži ir kandidāti uz U19 izlasi Pasaules čempionātam!