FK “Bauska” pret Kocēnu “Rubeni” tikai goda vārti Kaspara Čakāna izpildījumā

“ELVI florbola līgā” vīriešiem Bauskā Kocēnu “Rubene” sestdien, 7. janvārī, ar 10:1 sagrāva “Bausku”, ziņo portāls floorball.lv.

Kocēnu “Rubene” sestdien viesojās pie komandas “Bauska”, kuru savā laukumā jau bija uzvarējusi ar 14:2. Atbildes spēles pirmajā periodā pēc Jēkaba Keiša, Dāvja Zēmeļa un Kārļa Dūmiņa vārtu guvumiem kocēnieši izvirzījās vadībā ar 3:0.

Pēc otrās trešdaļas viesu pārsvars bija jau 6:0. 49. minūtē, kad Kocēnu florbolisti bija iemetuši jau astoņus golus, pie goda vārtu guvuma tika baušķenieki – 1:8. Golu iemeta Kaspars Čakāns. Finālsvilpe vēstīja par to, ka Kocēnu “Rubene” uzvarējusi ar 10:1.

Rezultatīvākais uzvarētāju sastāvā ar 5 (4+1) punktiem bija Jēkabs Keišs. Pa trim rezultatīvām piespēlēm izdarīja Atis Stepāns un Kristers Babris, divus golus iemeta Dāvis Zēmelis, bet 2 (1+1) punkti Ingara Matisona kontā.

Labākā spēlētāja balvu saņēma vārtsargs Roberts Trepšs, kurš atvairīja 26 no 27 pretinieku metieniem. Kocēnu “Rubene” pēc šīs uzvaras turnīra tabulā ar 26 punktiem pakāpās uz 4. vietu, bet “Bauskai” joprojām 12 punktu un 9. vieta.

Komentāri (4)

1. Bauskas florbols vairs nav tas, kas pirms gadiem 10 ..15. Kas pie tā vainīgs. Kaut kāda Kocēnu pagasta puikas šitā sabāž. Kauns kauns kauns!!!

2. Spuldzītei zināšanai- Rubene ir vairākkārtēji Valsts čempioni, arī pagājušajā sezonā.

Bauska cīnās lielākoties ar jauniešiem, kuri kļūst arvien spēcīgāki, pieredzējušāki un drīz atgriezīs Bausku tabulas pirmajā pusē.