Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Mūžībā devusies Bauskā labi zināmā daktere Alla Hačikjana

Sestdien, 27. maijā, pēc ilgas slimības mūžībā devusies Bauskā labi zināmā Ginekoloģijas un dzemdniecības dienesta vadītāja, Bauskas novada Goda pilsone daktere ALLA HAČIKJANA (1942. gada 9. augusts – 2023. gada 27. maijs), informē tuvinieki.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Atvadīšanās no Allas Hačikjanas ceturtdien, 1. jūnijā, plkst. 12 SIA «R. K. Ritums» sēru namā Bauskā, Biržu ielā 13d. Zemes klēpī dakteri guldīs Bauskas jaunajos kapos.

Neviens nav skaitījis, cik simtiem mazuļu pasaulē ienākt palīdzējusi Alla Hačikjana, ginekoloģe un dzemdību speciāliste, viena no Bauskas leģendām.

Laimīgās ģimenes viņai dāvinājušas tik daudz ziedu, tie plaukst arī viņas dārzā pie mājas. Šajā ziedu un smaržu mēnesī maijā viņa paliks vienmēr, dzīves pavedienam pārtrūkstot pāris mēnešus pirms 81. dzimšanas dienas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Bauskas slimnīca ir bijusi Allas Hačikjanas vienīgā darbavieta. 1959. gada 1. jūljā viņa pieņemta darbā par sanitāri, pēc augstskolas diploma iegūšanas 1966. gadā sākusi strādāt par ginekoloģi, bet no 1980. gada vadījusi Bauskas slimnīcas dzemdību un ginekoloģijas nodaļu līdz tās reorganizācijai 2009. gada septembrī. Pēdējā darbdiena slimnīcā viņai bija 2015. gada 15. jūnijā.

Ārstus un vecmātes Alla Hačikjana skolojusi un lolojusi, dalīdamās zināšanās, darba un dzīves pieredzē. Kolēģu vidū saukta par MEMMI, jo gandrīz vienmēr bijusi klātesoša, ļoti atbildīga par visu nodaļā notiekošo. Stalta, slaida, skaista, dzīvespriecīga, omulīga, vienmēr koši krāsotām lūpām – tādu viņu atcerēsies kolēģi.

Mājās, ģimenē Alla Hačikjana bijusi gādīga, saimnieciska, sirsnīga. Ar savu mūža mīlestību Josifu viņa bija kopā 56 gadus. Viņš sieviņu nēsājis uz rokām līdz pat dzīves pēdējiem mirkļiem.

Piemiņā un pateicībā par Allas Hačikjanas dzīves gājumu, viņas kolēģes – ārstes un vecmātes – skumjo atvadu brīdī ir kopā ar vīru Josifu, bērnu Lolitas un Marata ģimenēm, sešām mazmeitām, mazdēlu un diviem mazmazdēliem. Lai viegls ceļš uz zvaigznēm mūsu dakterītei!

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (8)

  1. Lai viegli un labi tur – augšā skaistajai un gudrajai dakterītei! Patiesa līdzjūtība tuviniekiem.

    25
  2. Kāpēc novada sēru vēstīs saglabājas cilvēki, kam ar Bauskas novadu un dažreiz pat ar Latviju nav nekāda sakara, un no visiem citiem saitiem tie sen jau pazuduši?

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.