Abonēt

Reklāma

Otrreiz izlieto nesasmeļ

Trenera Jura Ojāru basketbola komanda «Bauska» šogad izstājās «Ramirent» Nacionālās basketbola līgas astotdaļfinālā.

«Ramirent» Latvijas Nacionālās basketbola līgas astotdaļfinālu ar zaudējumu noslēgusi
basketbola komanda «Bauska», kas viesos Rīgā izšķirošajā mačā piekāpās «LU/BS Rīga»
ar 64:103.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Līdz ar to Bauskas novada vienībām Latvijas čempionāti ir noslēgušies. Lai arī spēles fons Rīgā vairāk atgādināja Bausku, jo baušķenieku šoreiz tribīnēs bija vairāk nekā Rīgas iedzīvotāju un atbalsts daudz skaļāks, tomēr spēles scenārijs mačā Rīgā, kas notika 9. martā, bija līdzīgs kā Bauskā. Arī šoreiz pirmais puslaiks bija rīdzinieku labā, lai arī mūsējie tomēr centās nepieļaut pārāk lielu pārsvaru – pirmais puslaiks noslēdzās ar rezultātu 56:33 «LU/BS Rīga» labā. Tomēr, atšķirībā no spēles Bauskā, šoreiz izlieto sasmelt neizdevās.
Turklāt tiesneši pieļāva ļoti agresīvu mājinieku spēli aizsardzībā, un tas noveda pie situācijas, kad otrajā puslaikā baušķenieki pat vairs īpaši necentās uzvarēt, jo šādai spēlei neredzēja jēgu. Jāteic gan, ka pie šāda scenārija «LU/BS Rīga» komanda saņēma 23 piezīmes, bet «Bauska» – 27 piezīmes. Spēles protokolā uzrādās 13 kļūdas «LU/BS Rīga» un 24 – «Bauska» komandai. Rezultātā zaudējums un izstāšanās no izslēgšanas mačiem pirmajā kārtā.
Baušķeniekiem 19 punkti Ivaram Zemītim, 12 – Mārtiņam Bērziņam, deviņi – Jānim Eidukam, pa septiņiem punktiem Gundaram Bričkam un Tomam Vilkam, pieci punkti Reinim Solzemniekam, četri – Jānim Vilcānam, viens – Kristeram Kalniņam. ◆