Šovakar Bauskā lielā basketbola spēle

«Ramirent» Latvijas Nacionālajā basketbola līgā sākušās izslēgšanas spēles. Šovakar, 7. martā, otro maču aizvadīs komanda «Bauska», kas savās mājās uzņems «LU/BS Rīga» vienību, kurai pirmajā spēlē viesos piekāpās ar 86:82.

Regulārajā sezonā «LU/BS Rīga» palika Austrumu grupas trešajā vietā, savukārt «Bauska» Rietumu grupā ieņēma piekto pozīciju. Viesi bija pārliecinoši vieni no Rietumu grupas līderiem ar 13 uzvarām un pieciem zaudējumiem, savukārt «Bauska» par vietu turnīra tabulā cīnījās līdz pēdējam, paliekot piektajā vietā ar 11 uzvarām un deviņiem zaudējumiem.

Spēli viesos, kas notika 3. martā, baušķenieki sāka pārliecinoši, uzvarot pirmajā puslaikā ar 47:39. Tomēr otrais puslaiks nebija veiksmīgs, īpaši pēdējā ceturtdaļa, kuru zaudēja ar 11:28 un arī visā spēlē ar 82:86.

Baušķeniekiem 26 punkti un septiņas atlēkušās bumbas Jānim Eidukam, kurš komandas līdera lomu uzņēmies tieši sezonas noslēgumā. 15 punkti un 11 atlēkušās bumbas Ivaram Zemītim, desmit punkti un septiņas atlēkušās bumbas – Gundaram Bričkam. Pa deviņiem punktiem Tomam Vilkam un Mārtiņam Bērziņam, astoņi punkti Jānim Vilcānam, trīs Arnim Simsonam, divi Kristapam Šteinbergam.

Savās mājās līdz šim baušķenieki ir spēlējuši izteikti veiksmīgāk nekā izbraukuma spēlēs, un tas rada labas cerības sagaidīt uzvaru 7. marta mačā