Ziedu paklāju veidošanas konkursā Ventspilī Iecavas meistaru profesionālā komanda ieguvusi pirmo vietu, bet Vecumnieku ziedu kārtotājas – piekto, stāsta floriste Līga Lauriņa.
Ziedu paklāju veidošanas konkursā Ventspilī Iecavas meistaru profesionālā komanda ieguvusi pirmo vietu, bet Vecumnieku ziedu kārtotājas – piekto, stāsta floriste Līga Lauriņa. Šogad Ventspils ziedu paklāju veidošanas konkursa, kas notika no 5. līdz 7. augustam, devīze bija “Vasaras vīzijas” .
Iecavnieces Vineta Zariņa, Santa Beļinska, Iveta Cera un Ieva Ģērmane no Jelgavas savam paklājam deva nosaukumu “Kukū”. Tas bija veidots no puķzirņu ziediem un smilgām. Vecumnieku ziedu kārtotājas konkursā piedalījās tikai otro reizi. Līga Lauriņa, Velta Vasaraudze, Solvita Kozlovska, Gundega Kruglova no Baldones veidoja paklāju violetos krāsu toņos ar devīzi “…un piedzimst zibens balts mākoņu plaisā!”. Tā radīšanā bija izmantota bišu zāle facēlija, asteres, daudz sīkziedu puķīšu un tūkstošiem lazdu zariņu.
Pavisam konkursā ziedu klājumus veidoja 30 komandu. Katra darba radīšanai bija paredzēts 20 stundu.