Piektdiena, 24. aprīlis
Visvaldis, Nameda, Ritvaldis, Ritums
weather-icon
+12° C, vējš 0.89 m/s, Z-ZR vēja virziens
BauskasDzive.lv ikona

Latvieši Īrijā pulcēsies Ziemsvētkiem

Īrijā tagad dzīvo un strādā daudz latviešu un Latvijas pilsoņu, kas šajā zemē ieradušies pēdējo desmit gadu laikā.

Īrijā tagad dzīvo un strādā daudz latviešu un Latvijas pilsoņu, kas šajā zemē ieradušies pēdējo desmit gadu laikā. Tādēļ jādomā, kāda garīga aprūpe tautiešiem šajā zemē nepieciešama.
Tālis Rēdmanis (, mob. tel. 9906751) “Bauskas Dzīvi” informē: “Latviešu Evaņģēliski luteriskās baznīcas ārpus Latvijas arhibīskaps Elmārs Ernsts Rozītis šogad vasarā, apmeklējot Īriju, nodibināja kontaktus gan ar Latvijas Republikas vēstniecību, gan ar vācu izcelsmes luterāņu draudzi Dublinā. Šīs draudzes dievnamā (24 Adelaide Rd., Dublin 2) 19. decembrī plkst. 14 notiks pirmais latviešu dievkalpojums Īrijā. Ziemsvētki ir laiks, kad visvairāk gribas būt kopā ar savējiem.
Lielākās grūtības ar Īrijas latviešu lielo kopienu ir tādas, ka viņiem nav nekādas organizācijas, tāpēc informācijas izplatīšanā gandrīz vienīgie un visdrošākie ceļi ir caur tuviniekiem Latvijā. Tādēļ aicinām visus, kuriem tuvi un pazīstami cilvēki patlaban dzīvo un strādā Īrijā, darīt viņiem zināmu šo informāciju par latviešu dievkalpojumu Dublinā.
Sīkāka informācija: vācu luterāņu baznīcā Dublinā (24 Adelaide Rd., Dublin 2, The Rev. Fritz-Gerd Mayer), tel. +35316766548.

BauskasDzive.lv ikona Komentāri

BauskasDzive.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.