
Otrdien Latvijā būs lielākoties mākoņains un pārsvarā sauss laiks, prognozē Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs. Vienlaikus sinoptiķi izplatījuši brīdinājumu, ka no rīta Rīgā un citos rajonos ir izveidojusies migla ar redzamību 500-1000 metri, kas saglabāsies arī priekšpusdienā.
Atbilstoši Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra datiem mazākā redzamība plkst.6 bija 190 metri Skrīveros, 250 metri Saldū, 300 metri Dobelē un 350 metri Bauskā.
Kopumā ir četri brīdinājumi – zaļš, dzeltens, oranžs un sarkans.
Migla var ietekmēt ikdienas gaitu aktivitātēm, kas paredzētas ārā. Tāpat var tikt traucēta transporta kustība uz ceļiem, kā arī gaisa satiksme. Cilvēkiem jāieplāno ilgāks laiks ceļam. Miglas dēļ var būt pasliktināta gaisa kvalitāte, jo sevišķi pilsētās.
Otrdiena būs lielākoties mākoņaina, tomēr būtiski nokrišņi nav gaidāmi. Arī dienas laikā atsevišķos rajonos saglabāsies migla. Pūšot lēnam līdz mērenam dienvidu puses vējam, maksimālā gaisa temperatūra būs 0…+4 grādu robežās.
Galvaspilsētā diena būs mākoņaina un sausa, ar lēnu dienvidu puses vēju. Gaiss iesils līdz +1…+3 grādiem.