MAREKS BĒRTELSONS Īslīcē ir dzimis 12. maijā. Šodien viņam paliek 30 gadu. Mareks ir kamīnmeistars.
MAREKS BĒRTELSONS Īslīcē ir dzimis 12. maijā. Šodien viņam paliek 30 gadu.
Mareks ir kamīnmeistars. Šī nedēļa viņam aizrit Ķekavā, tāpēc par jubilāru “Bauskas Dzīvei” stāsta viņam tuvie cilvēki.
Laulībā ar sievu Solvitu pavadīti astoņi gadi. “Mans vīrs ir mierīgs, nosvērts un strādīgs. Kad sākām dzīvot kopā, viņš izgatavoja virtuves mēbeles. Pats izdomāja, uzrasēja un uztaisīja. Šādas lietas viņam padodas,” dzīvesbiedru slavē Solvita.
Ģimene ieradusi brīvdienās aizbraukt kaut kur atpūsties. Pagājušās nedēļas nogalē Rundāles pils dārzā skatījuši tulpju dobes. 1. maijā visa ģimenīte, arī četrgadīgā meitiņa Čelsija Nikola, bija ekskursijā Stokholmā. Bieži iznāk viesoties arī pie Solvitas tēta Talsos.
Gaviļnieka mamma Ilga atzīst, ka ikvienai mātei novēlētu tādu dēlu: “Viņš ir atsaucīgs, palīdzēs, ja ko lūdzu. Interesē būvdarbi, tie arī padodas. Pats savām rokām uzcēla man māju, veica arī iekšdarbus. Jau 12 gadu vecumā dēls prata pielikt flīzes. Viņš ar lielu pacietību visu dara, kamēr izdodas. Ja Marekam sirds ir pilna rūpestu, viņš to neizrāda.”
Kolēģis Jānis Krutko uzsver, ka jubilārs ir ļoti labs sava amata meistars – čakls, kārtīgs un akurāts. Mazāk runā, vairāk dara un ir ļoti atbildīgs.
Solvitas draudzene Liene Jume-Akmentiņa piebilst, ka gaviļnieks ir labsirdīgs, saviesīgos pasākumos spēj ienest un uzturēt prieku.