Piektdiena, 1. maijs
Lilija, Liāna
weather-icon
+6° C, vējš 0.45 m/s, R vēja virziens
BauskasDzive.lv ikona

Svētkos ievīs austrumu motīvus

Rundāles pils pagalmā rīt, 3. jūnijā, Bauskas rajona bērnu un jauniešu svētkos «Lidojums nezināmajā» apmeklētājus sagaidīs pārsteigumi.

Rundāles pils pagalmā rīt, 3. jūnijā, Bauskas rajona bērnu un jauniešu svētkos “Lidojums nezināmajā” apmeklētājus sagaidīs pārsteigumi. Būs iespēja redzēt un izbaudīt to, kas vēl nav piedzīvots, sola svētku režisore Lilita Lauskiniece. Bauskas rajona bērnu un jauniešu amatierkopu sniegumu papildinās Rīgas krišnaītu centra indiešu deju izpildītāji, būs arī Nātaradžas dejas ar zobeniem. Austrumnieku virtuves savdabības atklāsies indiešu garajā galdā.
Muzikālās noskaņas kuplinās Laura Reinika koncerts. Svētku rīkotāji vēl piedāvās arī vizināšanos zirgu pajūgā, tetovēšanos un ķermeņa apgleznošanu. Kā ik gadu, pasākumu atbalsta Bauskas rajona Padome, Rundāles pagasta padome, Rundāles pils muzejs.

BauskasDzive.lv ikona Komentāri

BauskasDzive.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.