Degvielas uzpildes stacijā «Statoil» 2. jūnijā baušķenieks «VW Käfer» vadītājs Valdis Ozols sagaidīja citus vabolīšu stūrētājus un kopā ar viņiem devās uz Lietuvu.
Degvielas uzpildes stacijā “Statoil” 2. jūnijā baušķenieks “VW Käfer” vadītājs Valdis Ozols sagaidīja citus vabolīšu stūrētājus un kopā ar viņiem devās uz Lietuvu. 3. jūnijā Viļņā notika vabolīšu salidojums, kurā tradicionāli piedalās vairāku valstu, arī Latvijas, pārstāvji.
Mūsu valsts vabolīšu kustības tehniskie atbalstītāji Bauskā – uzņēmējs Egils Millers un viņa komanda “Palīgs tavam auto”, kā arī Boļeslavs Marinsks un Felikss Žieds.
Neparastajai kulta mašīnai šis ir īpašs laiks, jo pirms 70 gadiem sākta tās ražošana. Latvijas vabolīšu kustības vadītāja Ligita Vilks “Bauskas Dzīvei” sacīja, ka mūsu valstī kopā turas aptuveni 150 mazauto īpašnieku. Augusta pirmās nedēļas nogalē Latvijā parasti ir vabolīšu salidojums, šogad tas būs Limbažos. Tikšanās vietas katru gadu mainot, lai labāk iepazītu Latviju un vabolītes parādītu autocienītājiem.