Piektdiena, 1. maijs
Ziedonis
weather-icon
+4° C, vējš 0.89 m/s, R-ZR vēja virziens
BauskasDzive.lv ikona

Jādeklarē nereģistrēti mēslošanas līdzekļi

Šī gada 1. jūlijā stājās spēkā jauni Ministru kabineta noteikumi Nr. 530 «Mēslošanas līdzekļu identifikācijas, kvalitātes, atbilstības novērtēšanas un tirdzniecības noteikumi».

Šī gada 1. jūlijā stājās spēkā jauni Ministru kabineta noteikumi Nr. 530 “Mēslošanas līdzekļu identifikācijas, kvalitātes, atbilstības novērtēšanas un tirdzniecības noteikumi”. Tie paredz, ka personām, kas nav iztirgojušas līdz 2003. gada 1. janvārim Latvijā ievestus nereģistrētus mēslošanas līdzekļus, ir atļauts tos realizēt līdz 2007. gada 1. jūnijam. Tā informē Uvis Jaunzemis, Valsts augu aizsardzības dienesta (VAAD) Zemgales reģionālās nodaļas vadītājas vietnieks. Tāpat kā visā Latvijā, Zemgales reģionā tirgotājiem līdz šī gada 1. augustam to krājumi jādeklarē VAAD reģionālajā nodaļā.
SIA “Latagra” tirdzniecības daļas vadītāja Ruta Priede uzskata, ka šis ir darbietilpīgs uzdevums. Viņasprāt, lielajiem izplatītājiem būs vienkāršāk veikt apkopojumu, taču mazajiem tas var radīt problēmas.

BauskasDzive.lv ikona Komentāri

BauskasDzive.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.