Sestdiena, 2. maijs
Ziedonis
weather-icon
+6° C, vējš 2.14 m/s, R-DR vēja virziens
BauskasDzive.lv ikona

Zvainu un runā

Šajā rubrikā publiskojam lasītāju telefona zvanos izteikto sāpi, priekšlikumus un jūsu atsauksmes, kas publicētas interneta mājaslapā .

Šajā rubrikā publiskojam lasītāju telefona zvanos izteikto sāpi, priekšlikumus un jūsu atsauksmes, kas publicētas interneta mājaslapā .
Varat norādīt uz dažādām nejēdzībām, un, protams, aicinām jūs pateikt arī ko labu. Zvaniet pa telefonu 3922963 vai rakstiet mūsu mājaslapā.
Lai paši samet naudiņu
“Mans viedoklis ir tāds. Ja jau radikāli noskaņotajiem nacionālistiem ir tik ļoti nepieciešams aizvākt to akmeni no Korfa dārza Bauskā, tad lai paši samet naudiņu un aizved. Kāpēc tas būtu jādara pilsētai? Labāk lai tā šo naudu pārskaita “Bauskas namsaimniekam”, tad varētu sakopt kādas mājas pagalmu, ielikt jaunus logus vai durvis.”
Rīgas ceļš kā mols
“Šorīt (2. novembrī) braucu uz Rīgu. Precīzi nesaskaitīju, cik autiņu ieslīdējis grāvjos, apmēram seši. Trāpīgāk būtu teikt – iegāzušies aizās. Jaunais ceļš ir mols. Mols Bauska–Rīga, ar bīstami stāvām nogāzēm.”
Sāls iznīcina kokus
“Nevaru noskatīties, kā “Vides serviss” Bauskā ar savām smilšusāls kastēm iznīcina kokus. Saprotu, ka tās tiek noliktas sētnieku darbu atvieglošanai, bet kāpēc jāliek uz koku saknēm? Pagājušajā gadā Uzvaras un Brīvības ielas stūrī aizgāja bojā kastaņa, uz kuras saknēm stāvēja šāda kaste. vasarā koks bija jānozāģē.
Nu tad būtu likuši kasti tajā pašā vietā, uz miruša koka saknēm. Nē, šoziem kaste uzlikta uz dzīva un skaista ozola saknēm. Tātad tas arī ir nolemts. Domāju, tādu kastu vietas ir īpaši jāiekārto, betonējot pamatu, lai maisījums nevarētu iesūkties zemē.”
Bīstamie brīvdienu ralliji
“Codes pagasta centrā sestdienās un svētdienās sabiedrībā pazīstamu personu divas atvases ir izvēlējušās izklaides vietu. Ar vieglajām automašīnām jaunie cilvēki ievērojamā ātrumā braukā gar skolu, mehānisko darbnīcu virzienā. Šāda raļļošana ir bīstama, codiešiem nereti jālec no ceļa nost. Vai tiešām tās ir piemērotākās vietas autoizklaidēm?”

BauskasDzive.lv ikona Komentāri

BauskasDzive.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.