Bauskas rajonā pagājušajā nedēļā, no 13. līdz 17. decembrim, uzturējās Eiropas Savienības izglītības programmas «Socrates» apakšprogrammas «Grundtvig 2» partneri no Portugāles, Turcijas, Polijas un Čehijas.
Bauskas rajonā pagājušajā nedēļā, no 13. līdz 17. decembrim, uzturējās Eiropas Savienības izglītības programmas “Socrates” apakšprogrammas “Grundtvig 2” partneri no Portugāles, Turcijas, Polijas un Čehijas. Viņi iesaistījušies projektā, kura mērķis ir sekmēt ģimeņu tuvināšanos, pašapziņas celšanu, izglītošanu, skaidrojot to nozīmību sabiedrībā. Latviju šajā projektā pārstāv Skaistkalnes pagasts. Tā informē pašvaldības pieaugušo izglītības koordinatore Laima Indriķe, kura vada šo projektu. Viņa skaidro, ka partnervalstu pārstāvju tikšanās jau bijusi vairākkārt, pirmo reizi tā ir organizēta Latvijā. Vadošā valsts šajā programmā ir Portugāle.
Polijas pārstāvis Voiteks Knapiks atzina, ka mūsu zemē viņu patīkami pārsteigusi viesmīlība, uzmanība un piedāvātā interesantā programma. Tā ļāvusi iepazīt vēsturiskās, kultūras un garīgās vērtības. Vērtējot projekta norisi, secināts, ka ģimeņu problēmas katrā valstī ir atšķirīgas. Piemēram, Polijā jāpievērš uzmanība vardarbībai, kas nereti vērsta pret sievietēm.