Svētdiena, 14. decembris
Auseklis, Gaisma
weather-icon
+-3° C, vējš 0.45 m/s, Z vēja virziens
BauskasDzive.lv ikona

Iepriecina novada bērnus

Biedrības «Iecavas sieviešu klubs «Liepas»» un sadarbības partneru organizētais Ziemassvētku labdarības pasākums disfunkcionālo ģimeņu atvasēm «Svētki katram 2006» Iecavas kultūras namā notika 17. decembrī.

Biedrības “Iecavas sieviešu klubs “Liepas”” un sadarbības partneru organizētais Ziemassvētku labdarības pasākums disfunkcionālo ģimeņu atvasēm “Svētki katram 2006” Iecavas kultūras namā notika 17. decembrī. Tā informē iestādes direktore Biruta Švītiņa.
Sabiedriskās organizācijas valdes priekšsēdētāja Agita Hauka teic, ka saziedotie līdzekļi bija pietiekami, lai apsveiktu 51 bērnu, kuru vecums ir no trim līdz 14 gadiem. Pasākumu “Ziemassvētki Čučumuižā” biedrībai līdzēja sarīkot iedzīvotāji, uzņēmēji, Iecavas kultūras nams, pašvaldības sociālais dienests, kā arī Iecavas novada Dome.
Vecākie audzēkņi uzzīmēja 150 svētku apsveikumu novada vientuļajiem invalīdiem un pensionāriem. Ziemassvētku sveicienus jau nosūtījām, saka A. Hauka.
Iecavniece Astrīda Novicka domā, ka pasākums bērniem ir nozīmīgs. Iedzīvotāja šādas aktivitātes vērtē pozitīvi.

BauskasDzive.lv ikona Komentāri

BauskasDzive.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.