Sestdiena, 2. maijs
Zigmunds, Sigmunds, Zigismunds
weather-icon
+21° C, vējš 4.47 m/s, R vēja virziens
BauskasDzive.lv ikona

Gatavojas 130 gadu jubilejai

Dzimtmisas pamatskola jūnijā svinēs mācību iestādes pastāvēšanas 130 gadu jubileju. Tā informē izglītības iestādes sporta skolotājs Vilnis Gailums.

Dzimtmisas pamatskola jūnijā svinēs mācību iestādes pastāvēšanas 130 gadu jubileju. Tā informē izglītības iestādes sporta skolotājs Vilnis Gailums.
Skolas direktores vietniece mācību darbā Lolita Krēmere stāsta, ka audzēkņi projektu nedēļā vāca materiālus par mācību iestādes vēsturi, tematiski apgleznoja krūzītes un auda grāmatzīmes. Bērni apkopoja informāciju par mācību iestādes beidzēju tālāko izglītošanos, veidoja plakātus par skolas dzīvi fotogrāfijās u. tml.
Lai sakoptu mācību iestādes parku, pedagogi iecerējuši uz talku aicināt vecākus. Pavasaris rada labu noskaņojumu. Daudziem prātā ienāk interesantas idejas, aktīvi svinību organizēšanā iesaistās arī skolēnu dome. Uz jubileju jūnijā pamatskolas kolektīvs aicinās bijušos pedagogus, darbiniekus un absolventus.

BauskasDzive.lv ikona Komentāri

BauskasDzive.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.