Sestdiena, 2. maijs
Zigmunds, Sigmunds, Zigismunds
weather-icon
+21° C, vējš 3.58 m/s, R-DR vēja virziens
BauskasDzive.lv ikona

Baušķenieki uzvar jūrniecības konkursā

Pirmajā Latvijas Jūras administrācijas rīkotā televīzijas konkursā vidusskolēniem «Enkurs 2007» uzvarēja Bauskas 1. vidusskolas komanda.

Pirmajā Latvijas Jūras administrācijas (LJA) rīkotā televīzijas konkursā vidusskolēniem “Enkurs 2007” uzvarēja Bauskas 1. vidusskolas komanda. Tās sastāvā bija astoņi audzēkņi no 12.a klases, kā arī viens 10. un viens 11. klases skolēns. “Sacensības bija nopietnas, bija jāveic daudz dažādu uzdevumu. Esmu priecīgs, ka sešu skolu konkurencē mēs izrādījāmies spēcīgākie,” gandarījumu neslēpj komandas vadītājs Bauskas 1. vidusskolas direktors Raimonds Žabovs. Skolēni nopietni gatavojušies pārbaudījumiem ģeogrāfijā, jūrniecības vēsturē, arī vingrinājumiem peldbaseinā un dūmu labirintā.
LJA sabiedrisko attiecību speciāliste Sarma Kočāne informē, ka konkursa mērķis ir ieinteresēt vidusskolēnus par iespēju apgūt jūras virsnieka profesiju, kā arī piesaistīt sabiedrības uzmanību tam, ka trūkst kvalificētu jūras virsnieku ne tikai Latvijā, bet arī visā Eiropā. R. Žabovs pastāstīja, ka četri 12. klases audzēkņi jau agrāk pauduši vēlmi mācīties Jūras akadēmijā. Komandas, kas ieguva pirmās trīs vietas, kā balvu saņēma iespēju piedalīties vairāku dienu reisā uz kāda no kuģiem ar Latvijas karogu.

BauskasDzive.lv ikona Komentāri

BauskasDzive.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.