Sestdiena, 2. maijs
Zigmunds, Sigmunds, Zigismunds
weather-icon
+19° C, vējš 4.02 m/s, R-ZR vēja virziens
BauskasDzive.lv ikona

Zemesgrāmatu nodaļā divas tiesneses

Zemgales apgabaltiesas Bauskas Zemesgrāmatu nodaļā no vakardienas, 29. maija, par tiesnesi strādā Lauma Aina Balaša. 28. maijā viņas un vēl septiņu tiesnešu zvērestu pieņēma Valsts prezidente Vaira Vīķe-Freiberga.

Zemgales apgabaltiesas Bauskas Zemesgrāmatu nodaļā no vakardienas, 29. maija, par tiesnesi strādā Lauma Aina Balaša. 28. maijā viņas un vēl septiņu tiesnešu zvērestu pieņēma Valsts prezidente Vaira Vīķe-Freiberga. Lauma Aina Balaša ir īslīciete, Latvijas Universitātes Juridisko fakultāti absolvējusi 1994. gadā. “No 1997. līdz 2005. gadam vadīju Īslīces pagasttiesu, pēc tam neilgu laiku strādāju privātā uzņēmumā,” stāsta L. A. Balaša.
Bauskas Zemesgrāmatu nodaļā ir divas tiesnešu štata vietas. Viena bija brīva, kopš tiesnese Aija Biezā sāka zvērināta notāra praksi. Sākot pretendēt uz šo amatu, L. A. Balaša trīs mēnešus bijusi stažiere, bet pēc zvēresta došanas no 29. maija strādā ar pilnām tiesneša tiesībām. Bauskas nodaļā otra tiesnese ir nodaļas priekšniece Inta Orlicka.

BauskasDzive.lv ikona Komentāri

BauskasDzive.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.