Sestdiena, 2. maijs
Zigmunds, Sigmunds, Zigismunds
weather-icon
+19° C, vējš 4.02 m/s, R-ZR vēja virziens
BauskasDzive.lv ikona

Balvai nominē arī «Bauskas Dzīvi»

Latvijas Preses izdevēju asociācijas un Mediju brīvības un attīstības fonda organizētā konkursa «Preses nagla 2006» rezultāti kļuva zināmi 1. jūnijā.

Latvijas Preses izdevēju asociācijas (LPIA) un Mediju brīvības un attīstības fonda organizētā konkursa “Preses nagla 2006” rezultāti kļuva zināmi 1. jūnijā. Preses izdevēju biznesa kategorijā “Gada izdevējs, reģionālā prese” uzvarēja SIA “Kurzemes Vārds”. Asociācija informē, ka arī SIA “Bauskas Dzīve” bija izvirzīta šai nominācijai, par ko uzņēmumam piešķirta piemiņas apliecība.
SIA “Bauskas Dzīve” direktors Juris Gailis pauž gandarījumu, ka pagājušā gada rezultāti guvuši ievērību. Pērn apgrozījums kāpināts par 20,5 procentiem un pārsniedzis trīssimt tūkstoš latu. Arī reklāmas pārdošana ievērojami palielinājusies salīdzinājumā ar 2005. gadu. “Ir grūti konkurēt ar Liepājas SIA “Kurzemes Vārds”, taču patīkami atrasties blakus šai spēcīgai izdevējsabiedrībai,” bilst J. Gailis.

BauskasDzive.lv ikona Komentāri

BauskasDzive.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.