Sestdiena, 2. maijs
Zigmunds, Sigmunds, Zigismunds
weather-icon
+10° C, vējš 1.79 m/s, R vēja virziens
BauskasDzive.lv ikona

Bokseriem uzlaboti treniņu apstākļi

Bauskas 2. vidusskolā šajā vasarā izremontēta boksa nodarbību telpa un kopš pagājušās nedēļas treniņos var izmantot ringu, kura līdz šim nebija.

Bauskas 2. vidusskolā šajā vasarā izremontēta boksa nodarbību telpa un kopš pagājušās nedēļas treniņos var izmantot ringu, kura līdz šim nebija. Mācību iestādes direktore Vera Grigorjeva precizēja, ka materiālu iegādei izlietoti aptuveni divi tūkstoši latu. Bijusi cenu aptauja, un firmu piedāvājumi par remontdarbu veikšanu izrādījušies ievērojami. Tādēļ remontēts pašu spēkiem, proti, strādājuši skolas darbinieki, sporta pedagogs un boksa kluba “Bauska” vadītājs Valērijs Hrustaļovs, kā arī treniņgrupas dalībnieki, kuriem ir celtniecības darba iemaņas. Tādējādi izdevies telpu pārvērst līdz nepazīšanai.
V. Hrustaļovs pauda gandarījumu, ka tagad nodarbībām ir daudz labāki apstākļi, izremontēta arī telpa, kas paredzēta trenerim. Boksa treniņi notiek trīs reizes nedēļā – pirmdienās, trešdienās, piektdienās. Pulksten 16 sākas nodarbības jauniešiem, pulksten 18 – pieaugušajiem.

BauskasDzive.lv ikona Komentāri

BauskasDzive.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.