Bauskas pilsētas Dome z/s «Strīķeri» izteikusi brīdinājumu par baseina būvniecības darbu kavēšanu.
Bauskas pilsētas Dome z/s “Strīķeri” izteikusi brīdinājumu par baseina būvniecības darbu kavēšanu. Pašvaldības ar “Strīķeriem” noslēgtajā līgumā noteikts, ka peldbaseins nododams ekspluatācijā 2008. gada septembrī, taču vēl nav sākti būvdarbi. Bauskas pilsētas Domes preses sekretāre Andra Matuļenko sacīja: vietvarai zināms, ka uzņēmums ir izņēmis arhitektūras plānošanas uzdevumu, kā arī savācis tehniskos noteikumus.
Bauskas peldbaseina projektētājs arhitekts Juris Moris jūlijā bija pārliecināts, ka nulles ciklu būs iespējams sākt šīgada rudenī, bet objektu ekspluatācijā varētu nodot jau nākamajā gadā. Bauskas Domes pārstāvji laikrakstam teica, ka teorētiski ir iespējams iekļauties termiņos.
“Bauskas Dzīve” sazinājās arī ar z/s “Strīķeri” pārvaldnieku Raivo Tarvānu. Viņš apgalvoja, ka jau šajā nedēļā nulles cikla projekts tiks nodots izvērtēšanai pašvaldībā, bet būvniecība varētu sākties novembrī. Ir apzinātas trīs celtniecības kompānijas, kas varētu uzņemties šī projekta realizāciju, taču uzņēmumam vēl būs jāizvēlas saimnieciski izdevīgākais piedāvājums.