Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības augstskolas Bauskas filiāle sestdien, 13. oktobrī, svinēja desmit gadu jubileju.
Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības augstskolas Bauskas filiāle sestdien, 13. oktobrī, svinēja desmit gadu jubileju.
Filiāles vadību, studentus, arī absolventus bija ieradusies sveikt augstskolas rektore Dace Markus.
“Bauskas Dzīvei” D. Markus pauda gandarījumu par filiāles darbu: “Mums Latvijā ir deviņas filiāles. Uz Bausku braucu labā noskaņojumā, jo te ir gluži kā miera ostā. Darbs rit raiti, negludumi, kas noteikti gadās arī te, tiek novērsti pašu spēkiem. Man tikai atliek aicināt studentus izvēlēties mācības tuvāk mājām, jo par viņiem šeit īpaši rūpējas. Pasniedzēji vadīt nodarbības uz Bausku brauc no Rīgas, strādā arī augsti kvalificēti vietējie kadri. Svētku reizē esmu sagādājusi pateicības veltes visam filiāles kolektīvam, bet īpaši pateikties vēlos 2. vidusskolas direktorei Verai Grigorjevai. Viņas vadītā mācību iestādē par mums īpaši rūpējas.
Tagadējā filiāles bibliotekāre Mudīte Strazdiņa pirms desmit gadiem bija to uzņēmīgo amatpersonu vidū, kas rosināja Bauskā izveidot augstskolas filiāli. M. Strazdiņa bija arī pirmā tās vadītāja. Svētku reizē viņa kavējās atmiņās par filiāles izveides sākumu, atcerējās interesantākos mirkļus, kas jo spilgti palikuši atmiņā. Desmit gados Bauskas filiālē izglītojušies vairāk nekā 700 studentu. Uz mācībām Bauskā viņi braukuši ne tikai no mūsu, bet arī no kaimiņu rajoniem. Ar īpašu sirsnību M. Strazdiņa atcerējās pirmo izlaidumu, kad 2001. gadā filiāli absolvēja deviņi studenti.
Svētkos filiāles vadītāji, darbinieki saņēma daudz ziedu, laba vēlējumu no tagadējiem un bijušajiem studentiem. Par atbilstīgu noskaņu svinīgajā pasākumā 2. vidusskolā gādāja pašmāju talanti – grupas “Medo” solisti un “Lēras” dejotāji.