Piektdiena, 1. maijs
Ziedonis
weather-icon
+11° C, vējš 2.16 m/s, R vēja virziens
BauskasDzive.lv ikona

Spriež par uzvedumiem Mežaparkā un Ķīpsalā

Dziesmu svētku mākslinieciskās padomes sēdē 12. decembrī risinājās domu apmaiņa par noslēguma koncepciju, informē Aiva Rozenberga, Vispārējo latviešu dziesmu un deju svētku preses sekretāre.

Dziesmu svētku mākslinieciskās padomes sēdē 12. decembrī risinājās domu apmaiņa par noslēguma koncepciju, informē Aiva Rozenberga, Vispārējo latviešu dziesmu un deju svētku preses sekretāre.
Scenogrāfs Aigars Ozoliņš, režisori Andrejs Žagars un Indra Roga, kura veidos deju lieluzvedumu, uzsvēra, ka koncertos liela nozīme būs gaismu partitūrai. Dziesmu svētku noslēguma koncerta tekstu autore ir Inese Zandere, bet deju lieluzveduma libretu veido Nora Ikstena. Noslēguma koncerts 2008. gada 12. jūlijā notiks atjaunotajā Mežaparka estrādē, bet deju lieluzvedums – Ķīpsalas izstāžu zālē 7. un 9. jūlijā.
Nākamā gada martā rajonos sāksies deju kopu un koru skates, kas turpināsies līdz maijam. Labākās kopas izvirzīs reģionālajām skatēm.

BauskasDzive.lv ikona Komentāri

BauskasDzive.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.