Pirmdiena, 15. decembris
Auseklis, Gaisma
weather-icon
+1° C, vējš 3.4 m/s, D-DR vēja virziens
BauskasDzive.lv ikona

Bauskā sestdien varēs apskatīt Amerikas auto

Rīgas Motormuzeja Bauskas filiālē būs skatāmi dažādos laikos aiz okeāna tapuši spēkrati. Tā ziņo valsts akciju sabiedrības «Ceļu satiksmes drošības direkcija» Bauskas nodaļas priekšnieks Ingurs Kugrēns.

Izbraukumu uz Bausku sestdien, 28. septembrī, organizē biedrība «Amerikāņu auto klubs». «Kad gājputni pošas uz siltajām zemēm, biedrība «Amerikāņu auto klubs» savus dzelzs rumakus izved pēdējā pastaigā pirms garā ziemas miega. Šoruden kluba sezonas noslēguma izbrauciens mums plānots uz Bausku. Motormuzejā būsim no plkst. 12.30 līdz 14. Tad spēkratus varēs aplūkot ikviens interesents. Sirdij tuvāko auto atradīs ikviens, jo izbraukumos parasti dodas teju visi Amerikas autobūves lepnumi, sākot no sporta un muskuļauto līdz limuzīniem, miniveniem un džipiem,» stāsta biedrības «Amerikāņu auto klubs» valdes locekle Daina Siliņa.

Pēcpusdienā izbraukums turpināsies uz Bauskas pili, kur dalībnieki apmeklēs paukošanās mākslas pasākumu. Pēc tam plānots doties uz Gailīšu pagastu.

BauskasDzive.lv ikona Komentāri

BauskasDzive.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.