Svētdiena, 15. marts
Amilda, Amalda, Imalda
weather-icon
+3° C, vējš 4.49 m/s, D-DA vēja virziens
BauskasDzive.lv ikona

Vecsaules dziedātājas gūst augstu novērtējumu

Latvijas Senioru vokālo ansambļu II konkursā «Jānim Cimzem – 200» augstu žūrijas vērtējumu izpelnījās dziedātājas no Bauskas novada Vecsaules pagasta Jaunsaules.

Konkurss, kurā piedalījās vairāk nekā 40 kolektīvu no visas Latvijas, notika Valkā. Latvijas Nacionālā kultūras centra komunikācijas un sabiedrisko attiecību speciāliste Inga Bika informē, ka Vecsaules pagasta senioru sieviešu vokālais ansamblis «Uguntiņas» kopvērtējumā saņēma otrās pakāpes diplomu.

Ansambļa vadītāja Antra Balgalve «Bauskas Dzīvei» pauda gandarījumu par kolektīva snieguma augsto vērtējumu: «Konkurence bija ļoti sīva, jo piedalījās labākie ansambļi no visas Latvijas. Mūs vērtēja ļoti profesionāla žūrija. Ansambļa četrarpus gadu ilgajā pastāvēšanas vēsturē šis ir augstākais sasniegums.»

Konkursā Jaunsaules dziedātājas izpildīja trīs dziesmas. Uz Valku bija devušās deviņas ansambļa «Uguntiņas» dalībnieces. Stāstot par kolektīva panākumiem, A. Balgalve min arī iegūto pirmās pakāpes diplomu šīs sezonas senioru vokālo ansambļu skatē Jelgavā. Tajā piedalījās reģiona labākie kolektīvi.

BauskasDzive.lv ikona Komentāri

BauskasDzive.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.