Piektdiena, 30. janvāris
Tīna, Valentīna, Pārsla
weather-icon
+-17° C, vējš 1.59 m/s, ZA vēja virziens
BauskasDzive.lv ikona

Bauskas mūzikas skolai papildinās finansējumu

Saistībā ar ģitāras spēles programmas ieviešanu un audzēkņu skaita palielināšanos Bauskas mūzikas skolai pašvaldība plānot piešķirt papildu finansējumu 6720 eiro apmērā.

Bauskas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Lelde Podniece aģentūru LETA informēja, ka novada domes deputāti par to šonedēļ sprieda finanšu komitejas sēdē un tiek gatavots atbilstošs lēmumprojekts domes sēdei pēc svētkiem.

Deputāti atbalstīja un virzīja izskatīšanai domes sēdē lēmuma projektu par papildu līdzekļu piešķiršanu Bauskas mūzikas skolai. Profesionālās ievirzes izglītības programmas realizēšanai nākamajā mācību gadā nepieciešams piešķirt 6720 eiro.

Skolā tiks īstenota jauna programma “Ģitāras spēle” un nepieciešams papildu finansējums pedagogu mēnešalgu izmaksām laika periodā no 1.septembra līdz 31.decembrim.

Jūnija sākumā noskaidrots, ka mūzikas skolā palielinājies audzēkņu skaits, kuri sāks mācības 1.septembrī.

Plānots, ka domes kārtējā sēde notiks ceturtdien, 26.jūnijā.

BauskasDzive.lv ikona Komentāri

BauskasDzive.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.