Sestdiena, 6. decembris
Nikolajs, Niklāvs, Niks, Nikola
weather-icon
+6° C, vējš 3.45 m/s, D-DA vēja virziens
BauskasDzive.lv ikona

FOTO: Kantri festivāla pirmās dienas mirkļi

Bauskas Pilskalna estrādē 11. jūlijā pulcējās kantri mūzikas cienītāji, lai piedalītos 16. Bauskas kantrimūzikas festivālā.

Piektdien muzicēja grupas «Jukebox», «Klaidonis», «Sestā jūdze», kā arī viesi no Nīderlandes «Music Road Pilots». Nakts ballē visus izklaidēja grupa «Klaidonis».

Bausku, kā vienmēr, pārpildīja cilvēki kovbojcepurēs, daudzi saģērbušies vēl atbilstošāk festivāla noskaņai – speciālos kreklos, kovbojzābakos. Dažs pat staigāja ar pletni pie sāna vai kādu citu kantri stilam atbilstošu aksesuāru.

BauskasDzive.lv ikona Komentāri

BauskasDzive.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.