Projekta «Ripo auto» dalībnieki turpina darbību arī pēc tā formālas pabeigšanas, informē idejas autors Arnolds Ziemelis.
Nākamajā nedēļas nogalē «Ripo auto» dalībnieki ar pašu veidotiem automodelīšiem un to sacīkšu trasi, rīkojot ātrumsacensības un dizaina konkursu, piedalīsies Kristera Serģa motokluba sarīkojumā Ezerkalnu trasē Priekuļos.
Projekts, kas sākts Iecavas novadā, bija saņēmis atbalstu jaunatnes iniciatīvu programmā. Iesaistījās kupls dalībnieku skaits no vairāk nekā 15 skolām, arī no Zālītes internātpamatskolas, Iecavas vidusskolas un internātpamatskolas, Dzimtmisas pamatskolas, kā arī jaunieši no Baldones, Rīgas, Ozolniekiem, Jumpravas, Liepājas, Auces un Salaspils.
Dalība dažādās izstādēs un festivālos ļāvusi jaundibinātajai biedrībai «Ripo auto» izveidot sadarbību ar jauniem domubiedriem, radušās ieceres par sociālās uzņēmējdarbības attīstību, iesaistot tālākajā darbībā jauniešus un seniorus, stāsta A. Ziemelis.
«Projekts devis ļoti daudz pozitīvu emociju un pārliecību, ka tas, ko daru, ir vajadzīgs. Gan jaunieši, gan viņu vecāki atbalsta darbības paplašināšanu,» saka pedagogs.