Ceturtdiena, 29. janvāris
Aivars, Valērijs, Bille
weather-icon
+-9° C, vējš 1.34 m/s, A vēja virziens
BauskasDzive.lv ikona

Jauno tiltu Bauskā ieskandinās tauru skaņas

Bauskā Lāčplēša dienā, 11. novembrī, svinīgi atklās jauno Mūsas tiltu. Tā informē Bauskas novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Ieva Šomina.

Otrdien, 11. novembrī, plkst. 15 stāvlaukumā pie Bauskas pils novada pašvaldība sadarbībā ar būvuzņēmēju SIA «Tilti» svinīgi atklās jauno Mūsas tiltu. Paredzēts, ka par īpašo svētku noskaņu gādās pūtēju orķestris «Bauska». Uzrunas teiks pašvaldības amatpersonas un būvnieki. Aicinātas arī valsts amatpersonas, projekta īstenošanā iesaistītie uzņēmēji, gaidīti iedzīvotāji.

«Šis ir viens no vērienīgākajiem pēdējos gados Bauskas novadā īstenotajiem projektiem. Tā kopējās izmaksas ir 4 947 589 eiro. 3 367 934 eiro ir Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) finansējums, valsts budžeta dotācija ir 105 394 eiro, 1 210 864 eiro ir Bauskas novada pašvaldības līdzfinansējums,» skaidro I. Šomina.

Jaunā Mūsas tilta būve tika sākta 2013. gada jūnijā.

BauskasDzive.lv ikona Komentāri

BauskasDzive.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.