Ceturtdiena, 29. janvāris
Aivars, Valērijs, Bille
weather-icon
+-11° C, vējš 1.34 m/s, A-DA vēja virziens
BauskasDzive.lv ikona

Dāviņu pagastu apsēduši zagļi

Novembra otrajā pusē Bauskas novada Dāviņu pagastā reģistrētas vairākas zādzības, portālu informē Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Ieva Sietniece.

Laikā no 16. līdz 21. novembrim no automašīnas «Opel Calibra» nozagtas četras riepas, akumulators, automagnetola un četri skaļruņi. Policija ziņo, ka automobilis esot atradies ceļa Bauska – Linde 6. kilometrā.

Zādzība Dāviņu pagastā pastrādāta arī laikā no 16. līdz 22. novembrim. Te no kādas zemnieku saimniecības nozagtas jumta seguma loksnes.

Naktī no 21. uz 22. novembrī Dāviņu pagastā apzagta ferma. Telpās garnadži iekļuvuši, pielāgojot atslēgu. No fermā esošās traktortehnikas nozagti 140 litru dīzeļdegvielas.

Analoga zādzība pastrādāta naktī no 23. uz 24. novembri. Arī tajā naktī apzagta kāda ferma. Šoreiz no traktora nozagti 30 litru dīzeļdegvielas.

BauskasDzive.lv ikona Komentāri

BauskasDzive.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.