Iecavas veselības centrā (IVC) ģimenes ārstes darbu atsākusi Tamāra Gorohova, ko pirms neilga laika svinīgi pavadīja pelnītā atpūtā.
Pieredzējusī daktere oktobrī pārņem praksi neilgi nostrādājušās Ingas Dzenītes vietā, portālam paskaidroja IVC direktors Sandris Kaidaks. «IVC patlaban ir trīs ģimenes ārsti, skaits ir pietiekams, lai apkalpotu novada pacientus,» apstiprina S. Kaidaks.
Pašlaik IVC nav pieejams ķirurgs, teic S. Kaidaks: «Meklējam speciālistu. Būsim pateicīgi, ja spēsit palīdzēt ar ieteikumiem.»
IVC strādā arī ģimenes ārsti Mārtiņš Lībietis un Samanta Mārtiņa. Iepriekš IVC bija četri ģimenes ārsti. Privātprakses Iecavā ir ģimenes ārstēm Annai Krievai un Ilzei Vaičekonei. Iedzīvotāju skaits novadā katru gadu samazinās.
I. Dzenīte, līdzīgi kā pirms viņas nedaudz vairāk par gadu strādājušais jelgavnieks Oskars Plivčs, saņēmusi darba piedāvājumu tuvāk mājvietai, uzzināja «Bauskas Dzīve».