Trešdiena, 28. janvāris
Kārlis, Spodris
weather-icon
+-14° C, vējš 2.24 m/s, A vēja virziens
BauskasDzive.lv ikona

Izglābj māju no nodegšanas

Vecumniekos pirmdienas, 27. oktobra, vakarā strādāja vietējie ugunsdzēsēji, kā arī brigāde no Iecavas. Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Vecumnieku posteņa komandieris Māris Plēsnieks ziņo, ka izsaukums uz Bauskas ielu saņemts īsi pirms pulksten astoņiem vakarā. Te dega saimniecības ēka, kas atradās līdzās garāžai. No augstās temperatūras apdraudēta bija arī desmit metru attālumā esošā dzīvojamā māja.

Ugunsdzēsēji strādāja, dzēšot degošo koka saimniecības ēku, kā arī centās nepieļaut tuvumā esošās dzīvojamās ēkas aizdegšanos. No netālajām liesmām tās sienas jau bija tik ļoti sakarsušas, ka nevarēja piedurt roku.

Dzēšanas darbos izmantoja ūdeni no hidranta, kas atradās netālu. M. Plēsnieks uzteic pašvaldību par hidrantu ierīkošanu dzīvojamajā zonā. Šis gadījums apstiprina šādas rīcības noderīgumu.

BauskasDzive.lv ikona Komentāri

BauskasDzive.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.