Svētdiena, 12. aprīlis
Hermanis, Vilmārs
weather-icon
+2° C, vējš 1.97 m/s, A vēja virziens
BauskasDzive.lv ikona

Aptauja: Iedzīvotāji visvairāk uzticas ģimenei

Latvijā iedzīvotāji visvairāk uzticas savai ģimenei, Valsts prezidentam un baznīcai, liecina pētījumu kompānijas «TNS Latvija» veiktās aptaujas rezultāti.

Savai ģimenei uzticas 94% aptaujāto Latvijas iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā no 18 līdz 55 gadiem.

Vairāk nekā puse jeb 61% iedzīvotāju atzinuši, ka uzticas Valsts prezidentam. Savukārt trešajā vietā ierindojas baznīca, kurai uzticas 55% Latvijas iedzīvotāju. Vēl nedaudz vairāk kā puse jeb 51% norādījuši, ka uzticas valsts policijai, bet puse – masu medijiem, informē aģentūra LETA.

Tiesu varai uzticas 46% respondentu, vietējai pašvaldībai – 44%, nevalstiskajām organizācijām – 40% aptaujas dalībnieku.

Valdībai Latvijā uzticas 19% iedzīvotāju, Saeimai – 14% aptaujas dalībnieku.

Aptauja veikta no 22. līdz 24. martam, visā Latvijā aptaujājot 1000 iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā no 18 līdz 55 gadiem.

BauskasDzive.lv ikona Komentāri

BauskasDzive.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.