Otrdiena, 27. janvāris
Ilze, Ildze, Izolde
weather-icon
+-9° C, vējš 2.68 m/s, A vēja virziens
BauskasDzive.lv ikona

Mūzikas skolā Iecavā rīko koncertu un lekciju par stepu

Iecavas mūzikas un mākslas skolā notiks divi sarīkojumi – lekcija un priekšnesums par stepa dejas vēsturi, kā arī Raimonda Paula mūzikas vakars, informē direktore Ineta Pilverte.

Visi interesenti otrdien, 26. aprīlī, pulksten 18.30 bez maksas aicināti uz dejiski muzikālu sarīkojumu «Stepa dejas attīstība Latvijā un pasaulē». Lekciju lasīs stepa deju profesionālis Māris Pūris no «Top Tap company», kurš Iecavā vada stepa deju grupu nodarbības.

Piektdienas vakarā, 29. aprīlī, Raimondu vārdadienā, pulksten 18 skolas zālē skanēs Maestro Raimonda Paula mūzika, ko izpildīs Iecavas mūzikas un mākslas skolas audzēkņi un pedagogi. Arī šajā sarīkojumā ieeja visiem ir bez maksas, vēsta I. Pilverte.

BauskasDzive.lv ikona Komentāri

BauskasDzive.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.