Otrdiena, 27. janvāris
Ilze, Ildze, Izolde
weather-icon
+-9° C, vējš 2.68 m/s, A vēja virziens
BauskasDzive.lv ikona

«Vecumnieki» zaudē pirmo spēli

Ar zaudējumu cīņu par Latvijas Nacionālās volejbola līgas 2. divīzijas čempionāta bronzas medaļām sācis volejbols klubs (VK) «Vecumnieki», kas pirmajā spēlē izbraukumā ar 3:1 (26:24, 25:16, 17:25, 31:29) 23. aprīlī piekāpās «Madonai».

Regulārajā čempionātā komandas uzvaras dalīja uz pusēm. Savās mājās «Vecumnieki» piekāpās ar 2:3, taču viesos svinēts pārliecinošs panākums ar 3:0.

Otrā spēle notiks 30. aprīlī Vecumnieku sporta zālē. Bronzu iegūs tā vienība, kura uzvarēs divas spēles. Nepieciešamības gadījumā pēdējā, trešā cīņa notiks Vecumniekos 1. maijā.

BauskasDzive.lv ikona Komentāri

BauskasDzive.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.