Pēc gadu ilga darba no amata aiziet Bauskas novada Īslīces vidusskolas direktore Inese Rīna. Tā informē Bauskas novada administrācijas izglītības nodaļas vadītāja Māra Bauvare.
Bauskas novada domes ārkārtas sēdē šodien, 6. jūnijā, deputāti lems par I. Rīnas atbrīvošanu no amata. Sagatavotajā lēmumprojektā norādīts, ka viņa darbu pārtrauc 15. jūnijā. „Bauskas Dzīvei” I. Rīna nevēlējās komentēt savas aiziešanas motīvus, vien piebilstot, ka tie ir personīgi iemesli. Viņa arī atzina, ka vēl izvērtē savu iespējamo palikšanu pedagoģiskajā darbā.
„Bauskas Dzīves” rīcībā ir informācija, ka vadīt Īslīces vidusskolu tika piedāvāts pašreizējai Mežotnes internātvidusskolas direktorei Dacei Penķei. Viņa šo informāciju apstiprināja, piebilstot, ka no piedāvājuma atteikusies.
M. Bauvare „Bauskas Dzīvei” paskaidroja, ka izglītības iestādi turpinās vadīt direktores pienākumu izpildītāja. Uz direktores amatu, visticamāk, tiks izsludināts konkurss.