Svētdiena, 7. decembris
Antonija, Anta, Dzirkstīte
weather-icon
+1° C, vējš 0.45 m/s, Z vēja virziens
BauskasDzive.lv ikona

Benitas gaida uz tikšanos «Miķelī»

Latvijā pašlaik reģistrēts nepilns tūkstotis personu, kam ir vārds Benita. Tā liecina Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes datubāzē pieejamā informācija.
 
Tikai mazītiņa daļa no tām, apmēram divdesmit personas, sestdien, 8. jūlijā, pulcēsies Benitu salidojumā. To organizē Gailīšu pagasta Uzvarā dzīvojošā zootehniķe Benita Tomašūne. «Benitas kopīgā pasākumā pulcējas jau 14 gadu. Pērn es pirmo reizi biju šādā salidojumā Vecumnieku novada Misā. Noslēgumā tā sanāca, ka man kā jauniņajai uzticēja šī gada salidojuma organizēšanu,» stāsta B. Tomašūne.

Sestdienas rītā ap 20 Benitu gaida ierodamies atpūtas kompleksā «Miķelis» Uzvarā. Turp doties pieteikušās Benitas no Rīgas, Talsiem, Alūksnes, arī Bauskas. Dažām būs līdzi arī dzīvesbiedri. No Uzvaras salidojuma dalībnieces brauks uz Bausku. Te paredzēts muzeja apmeklējums, iepazīšanās ar pilsētu. Salidojuma noslēgums plānots Codes pagasta zemnieku saimniecībā «Vaidelotes». «Ja kāda Benita vēlas mums pievienoties, nav nekādu iebildumu. Īpašas dalības maksas salidojumā nav, jārēķinās vienīgi ar izdevumiem apskates objektos,» skaidro B. Tomašūne.

BauskasDzive.lv ikona Komentāri

BauskasDzive.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.