Sestdiena, 20. decembris
Arta, Minjona
weather-icon
+6° C, vējš 0.89 m/s, R vēja virziens
BauskasDzive.lv ikona

Turpinās būvdarbi Dambja ielas laukumā

Līdz maija sākumam beigsies laukuma izbūve Bauskā, Dambja ielā, informē Bauskas novada domē.

Projekta kopējās izmaksas ir 131 043 eiro, no tām Latvijas Vides aizsardzības fonda finansējums ir 38 885 eiro, Bauskas novada pašvaldības līdzfinansējums – 92 158 eiro. Būvdarbus veic SIA «UNI RL».

Bauskas novada Būvvaldes arhitekte Sandra Smolija savulaik informēja par plānotajiem darbiem. Laukumā izveidos skatu laukumu ar soliņiem un no upes puses norobežos to ar ķēdēm. Šāds norobežojums plānots kā vieta, kur jaunlaulātie kāzu pasākumā var atstāt piekaramās atslēgas, kas simbolizē mūžīgu mīlestību. «No šīs vietas paveras ļoti skaists skats uz pili. To noteikti varēs izmantot kāzās,» vērtē Sandra Smolija. Laukuma segumā izmanto dažādus materiālus, līdzīgus tiem, kas jau atrodami Bauskas pilsētā. Automašīnu stāvvietai klāj grants segumu. Paredzēta tualete un informatīvs tūrisma stends. Vienā laukuma stūrī būs ceļš uz laipu, ko siltajā laikā ievietos upē. Krasta lielākā daļa paliks neizmantota, jo zeme pieder privātīpašniekam un pašvaldība to sakārtot nevar.

Laukuma labiekārtošana tika sākta 2018. gada oktobrī, no decembra bija būvdarbu tehnoloģiskais pārtraukums. Martā darbi atsākti, lai izbūvētu un sakārtotu teritoriju, lai bruģētu laukumu un uzstādītu labiekārtojuma elementus.

BauskasDzive.lv ikona Komentāri

BauskasDzive.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.