Piektdien, 30. augustā
Viesturu kultūras centrā no plkst. 11 līdz 16 – pasākums «Bonifācija brīvdienas».
Radošās darbnīcas, spēles, ēst gatavošana uz ugunskura.
Pie Īslīces kultūras nama tiek rīkoti Saulespuķu svētki.
Plkst. 20 – koncertu sniegs Mārtiņš Ruskis.
Brīvdabas kino:
plkst. 21 – ģimenes spēlfilma «Vecā dārza noslēpums» (2018. g.);
plkst. 22.30 – melodrāma «Motociklu vasara» (1975. g.).
Ieeja – bez maksas.
Sestdien, 31. augustā
Laukumā pie Bauskas novada domes plkst. 10 notiks sporta centra «Mēmele» kausa izcīņa ielu florbolā, 4. posms, fināls.
Bauskas stadiona manēžā plkst. 10 norisināsies «Īslīces kauss 2019» novusā.
Stelpes pamatskolas stadionā no plkst. 10 notiks Stelpes pagasta sporta svētki.
Komandu reģistrācija no plkst. 9.30.
Savus spēkus varēs pierādīt futbolā, volejbolā un strītbolā. Visiem sporta svētku apmeklētājiem būs iespēja piedalīties individuālajos sporta veidos, kā arī dienas garumā būs atrakcijas un aktivitātes bērniem.
Plkst. 22 estrādē – zaļumballe kopā ar duetu «Uzmini nu!».
«Īslīčos» Rundāles novada Viesturu pagastā
plkst. 10.30 norisināsies sporta centra «Mēmele» kausa izcīņa pludmales volejbolā «Alfrēda kauss 2019», fināls.
Iecavā plkst. 11 norisināsies veloorientēšanās 3. posms.
Pulcēšanās Grāfa laukumā 1.
Pilsrundāles vidusskolas sporta laukumā
plkst. 11 aktīvā dzīvesveida cienītāji aicināti pārbaudīt savu izturību.
Programmā: atspoles skrējiens, lēcieni ar aukliņu, karāšanās pie stieņa un «Burpee» vingrinājums.
Igo Mūzikas un mākslas centrā Mežotnes pagasta Ceplī plkst. 12 tiek rīkota Jūrkalnes diena.
Skanēs suitu dziesmas etnogrāfiskā ansambļa «Maģie suiti» sniegumā, Gunta Niedoliņa radīto kokļu skaņas un meistarklases, smaržos uz vietas gatavoti īsti Kurzemes sklandrauši, būs skatāmi krāsu pilnie audēju darbi, Dzintara Lejas fotoizstāde un izteik-smīgi eksponāti no Jūrkalnes Vētru muzeja ekspozīcijas.
Dienas gaitā tirdziņā varēs iegādāties Jūrkalnē ceptu maizi un kūpinājumus, raksturīgās suitu adītās zeķes un cimdus, kā arī Cepļa jaunos suvenīrus, kurus piedāvās zīmols «Igo. Akcents Personībai».
Rundāles un Vecumnieku novada kapsētās tiek rīkoti kapu svētki.
Rundāles novadā:
plkst. 13 – Cērņu kapos;
plkst. 14 – Sudmalu kapos;
plkst. 15 – Beķeru kapos;
plkst. 16 – Cielavu kapos.
Vecumnieku novadā:
plkst. 14 – Skaistkalnes jaunajos kapos;
plkst. 16 – Vaiču kapos.
Svitenē, Saules dārzā, notiks pasākums Rundāles novada bērniem «Saldi krāsainā vasara».
Plkst. 15 – Svitenes tautas namā bērni aicināti uz pasākumu «Veselīgi nedarbi virtuvē» – interaktīva lekcija ar praktisku darbošanos, gatavojot veselīgu picu un trifeles.
Bērniem un vecākiem būs iespēja piedalīties darbnīcās par veselīgu uzturu, kā arī citās aktivitātēs.
Plkst. 17 – izglītojoša, teatralizēta koncertprogramma ar lielo leļļu izrādi «Saldi krāsainais brīnums» radošās apvienības «Pārsteiguma karuselis» izpildījumā.
Koncertā uzstāsies arī Svitenes un Viesturu bērnu deju kolektīvi un vokālā studija «Pigoriņi» no Bauskas. Darbosies bezmaksas piepūšamās atrakcijas.
No plkst. 18.30 līdz 21.30 būs iespēja baudīt uz ugunskura vārītu zupu un iegādāties cukurvati un popkornu.
Iecavas novada stadionā plkst. 15.30 norisināsies sieviešu 1. līgas spēle futbolā.
Laukumā tiekas FK «Iecava» un FK «Laidze/Talsi».
Mazmežotnes muižā plkst. 20 izskanēs grupas «Musiqq» koncerts.
Ierašanās no plkst. 18.30.
Iecavas parka estrādē plkst. 21.30 esat aicināti uz diskotēku «Back to the Iecava».
Uz jaudīgu skaņas un vizuālo efektu piepildītas skatuves kāps septiņi dīdžeji un to apvienības, kuri savu muzikālo ceļu sākuši tieši Iecavā.
Uz Iecavas estrādes skatuves atgriezīsies savulaik plašas publikas iecienīti dīdžeji, kuri pašlaik vairs aktīvi nenodarbojas ar diskotēku spēlēšanu, – DJ Bruno, DJ Parker un DJ Laso. Kā arī joprojām aktīvi spēlējošie – viens no iecavnieku iecienītākajiem dīdžejiem Ivars, mūzikas producents un dīdžejs Woltez, korporatīvo pasākumu un klubu dīdžejs ARKA un mūzikas festivāla «Summer Sound 2019» dalībnieki – Funky Gang DJ set.
Svētdien, 1. septembrī
Atpūtas kompleksā «Rožmalas» no plkst. 11
līdz 14 esat aicināti uz vasarīgi rudenīgām vēlajām brokastīm.
Iecavas novada stadionā plkst. 15 norisināsies Latvijas čempionāts futbolā (U-13 Attīstības līga).
Laukumā tiekas FK «Iecava» un FS «Jelgava».