Sestdiena, 6. decembris
Nikolajs, Niklāvs, Niks, Nikola
weather-icon
+3° C, vējš 0.45 m/s, D-DR vēja virziens
BauskasDzive.lv ikona

Saduras automašīnas Bauskā

Bauskā, Baznīcas un Uzvaras ielas krustojumā, 20. aprīlī vīrietis vadīja automašīnu «Volkswagen Sharan» un nedeva ceļu pa galveno ceļu braucošam automobilim «Renault Captur». Tādējādi notika sadursme, «Renault» pat sagāzās uz sāniem. Negadījumā tika bojātas automašīnas, par laimi, nav fiziski cietušu personu. Par notikušo sākts administratīvā pārkāpuma process, informē Dace Kalniņa, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste.

Iecavā, Upes ielā, 20. aprīlī vīrietis stūrēja automašīnu «Audi A4», būdams 1,24 promiļu alkohola reibumā. Pārbaudes laikā arī konstatēts, ka viņam nav likumā noteiktā kārtībā iegūtas transportlīdzekļa vadīšanas tiesības. Par notikušo sākts kriminālprocess, informē Dace Kalniņa.

BauskasDzive.lv ikona Komentāri

BauskasDzive.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.