Piektdiena, 5. decembris
Sabīne, Sarma, Klaudijs
weather-icon
+5° C, vējš 0.45 m/s, D-DR vēja virziens
BauskasDzive.lv ikona

Piektdien ceļu satiksmes negadījumos Latvijā cietuši 13 cilvēki; pieķerti 10 dzērājšoferi un viens transportlīdzekļa vadītājs narkotiku reibumā

Aizvadītajā diennaktī ceļu satiksmes negadījumos cietuši 13 cilvēki, aģentūru LETA informēja Valsts policijā.

Kopumā reģistrēti 175 ceļu satiksmes negadījumi.

Satiksmes negadījumos cietuši trīs gājēji, viens velosipēdists un viens elektriskā skrejriteņa vadītājs.

Ceļu satiksmes jomā pieņemti 524 administratīvo pārkāpumu lēmumi, tajā skaitā 180 par ātruma pārsniegšanu un pieci par agresīvu braukšanu.

Vakar Latvijā pieķerti 10 dzērājšoferi un viens transportlīdzekļa vadītājs narkotiku reibumā, aģentūru LETA informēja Valsts policijā.

Visvairāk, četri iereibuši transportlīdzekļu vadītāji pieķerti Zemgalē. Rīgas reģionā un Kurzemē pieķerti divi iereibuši vadītāji, bet Latgalē viens.

Savukārt Vidzemē policisti apturējuši vienu transportlīdzekļa vadītāju alkohola reibumā un vienu narkotisko vielu reibumā.

Par braukšanu reibumā trim transportlīdzekļu vadītājiem piemērota administratīvā atbildība, bet astoņiem – kriminālatbildība.

Kopumā četras dzērājšoferu automašīnas konfiscētas.

VP publicitātes foto.

BauskasDzive.lv ikona Komentāri

BauskasDzive.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.