Sestdiena, 20. decembris
Arta, Minjona
weather-icon
+3° C, vējš 0.89 m/s, D-DR vēja virziens
BauskasDzive.lv ikona

Veiksmes pavasaris stelpietei Ritai

Šifrēto mīklu par Iecavas pagasta individuālo uzņēmumu «Magonīte» risinājuši mazāk lasītāju nekā iepriekšējā konkursa uzdevumus.

Šifrēto mīklu par Iecavas pagasta individuālo uzņēmumu «Magonīte» risinājuši mazāk lasītāju nekā iepriekšējā konkursa uzdevumus. Pareizo atbilžu izlozē aprīlī veicās stelpietei Ritai Macpanei. Viņa saņems «Magonītes» dāvanu.
R. Macpanei šis pavasaris sagādājis vairākus pārsteigumus. «Bauskas Dzīves» redakcijas organizētajā skaitļu spēlē «Trīs no trīspadsmit» martā R. Macpane arī laimēja dāvinājuma čeku un varēja izvēlēties preces vairumtirdzniecības bāzē «Sonolat». Apsveicam veiksminieci un ceram, ka viņa turpinās piedalīties mūsu avīzes rīkotajos konkursos.
Atbildes šodien publicētajai šifrētajai mīklai var gudrot līdz 24. aprīlim (ieskaitot). Vēstules var iesniegt redakcijā vai sūtīt ar pasta starpniecību. Adrese: Rīgas iela 51, Bauska, LV-3901, norāde «Šifrēto mīklu konkursam».

BauskasDzive.lv ikona Komentāri

BauskasDzive.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.