Valsts robežsardzes teritoriālo pārvalžu priekšniekiem uzdots nodrošināt, lai gaidāmo zemnieku nemieru laikā pierobežā varētu pārvietoties vieglās automašīnas, autobusi un operatīvais transports.
Valsts robežsardzes teritoriālo pārvalžu priekšniekiem uzdots nodrošināt, lai gaidāmo zemnieku nemieru laikā pierobežā varētu pārvietoties vieglās automašīnas, autobusi un operatīvais transports. Attiecīgu pavēli izdevis Robežsardzes priekšnieks Gunārs Dāboliņš.
Lai nodrošinātu minētā trans-porta pārvietošanos, pārvalžu priekšniekiem uzdots organizēt tik-šanās ar vietējām pašvaldībām un zemnieku akciju reģionālajiem organizatoriem. Viņiem arī jāsadar-bojas ar teritoriālajām policijas pārvaldēm, lai nepieļautu zemnie-ku agresīvu darbību pret personām, kravām un transporta līdzekļiem.
Zemnieku akcijas laikā tikšot organizēts operatīvais štābs, kas kontrolēšot situāciju uz valsts ro-bežas un koordinēšot robežsargu darbību.