Pirmdiena, 22. decembris
Saulvedis, Saule
weather-icon
+2° C, vējš 1.34 m/s, Z-ZR vēja virziens
BauskasDzive.lv ikona

Bauskas iedzīvotājus uzklausa apgabala virsprokurors

Ģenerālprokurora padomes loceklis Pāvils Cvetkovs iedzīvotājus rajona Prokuratūras telpās uzklausīja piektdien, 4. jūnija priekšpusdienā.

Ģenerālprokurora padomes loceklis Pāvils Cvetkovs iedzīvotājus rajona Prokuratūras telpās uzklausīja piektdien, 4. jūnija priekšpusdienā. Pavisam uz pieņemšanu ieradās seši apmeklētāji.
Apgabala prokuratūras rajonos apgabala virsprokurors pieņemšanas rīko reizi ceturksnī jau kopš 1995. gada. Pieņemšanas mērķis ir tikties ar iedzīvotājiem, sniegt viņiem bezmaksas juridisko konsultāciju, uzklausīt sūdzības par tiesību sargājošo iestāžu iespējamiem pārkāpumiem. Piektdien virsprokuroram visvairāk taujāts par zemes reformu, īres maksas nepareizu iekasēšanu un citām tēmām.

BauskasDzive.lv ikona Komentāri

BauskasDzive.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.