Priekuļu sporta bāzē risinājās Latvijas Neredzīgo sporta savienības čempionāts.
Priekuļu sporta bāzē risinājās Latvijas Neredzīgo sporta savienības čempionāts. Tajā piedalījās sportisti no visiem Latvijas novadiem, arī baušķenieks Helmārs Kārkliņš.
Redzes invalīdi, daļēji redzīgie un pilnīgi aklie cilvēki piedalās vai visās tajās pašās disciplīnās, kādās citi sportisti. Tomēr ir sava specifika. Piemēram, golbols ir īpaša bumbas spēle neredzīgajiem. Vārtos tiek ripināta bumba, kurai iekšpusē ir zvaniņi. Aklajam vārtsargam, orientējoties pēc skaņas, bumba ir jānoķer. Šķēršļu joslā, ejot pa baļķi, neredzīgajam blakus iet pavadonis. Priekuļos turnīri un komandu spēles notika visdažādākajos sporta veidos: volejbolā, vieglatlētikā, šautriņu mešanā, šahā, novusā, peldēšanā u.c. Divās disciplīnās H. Kārkliņš ieguva trešo vietu, četros sporta veidos bija otrais, bet lodes grūšanā, roku cīņās jeb armrestlingā, basketbola soda metienos un volejbolā izcīnīja pirmo vietu.
Helmārs Kārkliņš ir otrās grupas redzes invalīds, tomēr tas netraucē brīvajā laikā intensīvi nodarboties ar sportu. Pats H. Kārkliņš atzīst, ka sportiskais rūdījums noder arī viņa masiera darbā. «Aktīvi sportoju kopš bērnības,» saka H. Kārkliņš. «Kad 25 gadu vecumā strauji pasliktinājās redze, nolēmu, ka sportošana būs tā lieta, kas man neļaus «izkrist» no dzīves un sabiedrības. Esmu pateicīgs arī trenerim Sergejam Kirtovskim. Viņa vadītās nodarbības ir ļoti pārdomātas, izstrādāta sava sistēma, kā veikt visu iesildīšanos.»