Svētdiena, 21. decembris
Toms, Tomass, Saulcerīte
weather-icon
+4° C, vējš 1.79 m/s, ZR vēja virziens
BauskasDzive.lv ikona

Pašvaldībām arī turpmāk jāalgo bērnudārzu pedagogi

Gailīšu pagastā bērnudārzā «Lācītis» strādā astoņi pedagoģiskie darbinieki.

Gailīšu pagastā bērnudārzā «Lācītis» strādā astoņi pedagoģiskie darbinieki. Viņu algām un obligātajam sociālās apdrošināšanas maksājumam no pagasta 1999. gada budžeta nepieciešami Ls 10055. Tehnisko darbinieku algām vajadzīgi Ls 7945 (kopā ar obligāto sociālās apdrošināšanas maksājumu).
Šādu informāciju «Bauskas Dzīvei» sniedza pagasta padomes galvenā grāmatvede Genovefa Lustika.
1998. gada rudenī Latvijā pieņemtajā Izglītības likumā bija noteikts, ka visu pedagogu darba samaksa no 1999. gada 1. jūnija jānodrošina no valsts budžeta līdzekļiem vai valsts budžeta mērķdotācijām. Lai to īstenotu, būtu nepieciešams 12 miljonu latu, bet pašreizējais valsts budžeta deficīts nepieļauj papildu izdevumus. Tāpēc Finansu ministrija ieteikusi saglabāt līdzšinējo kārtību, un pirmsskolas iestāžu pedagoģisko darbinieku algu izmaksas arī turpmāk jānodrošina vietējām pašvaldībām.

BauskasDzive.lv ikona Komentāri

BauskasDzive.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.